ÜYE OL
GİRİŞ YAP

Gelişim Takip Sistemi

Çocukların günlük gelişimini ilgili kazanım doğrultusunda "Yapabildi", "Henüz Yapamadı" şeklinde velilere yayınlayabileceğiniz bir modül.

Yemek Takip Sistemi

Çocukların günlük yemek yeme durumunu velilere yayınlayabileceğiniz bir modül.

Ders Programı

Aylık ve günlük olarak ders programını yaparak velilere yayınlayabilmenize olanak sağlar.

Ön Muhasebe & E-Tahsilat

Öğrenci taksitlerini, Öğretmen ve Personel maaşlarını merkezi olarak takip edebileceğiniz bir E-Tahsilat sistemi. Online ödeme alabilmenize olanak sağlayan Ön Muhasebe sistemi sayesinde KASA takibini kusursuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

Öğrenci Kaydı ve Yönetimi

Öğrenci kayıtlarını dönemsel olarak yönetebilme altyapısı ile eğitsel ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılar. Portal içi öğrenci kaydı yapabilme yanı sıra portal dışından kayıt alabileceğiniz mükemmel bir alt yapı.

Anket Sistemi

Öğrenci, Veli, Öğretmen ve Çalışanlarınızın cep telefonlarına tek kullanımlık şifre göndererek Anket yapın.. İstatistiksel sonuçları anında indirin.

Fotoğraf Galerisi

Öğrenci fotoğrafları etkinlik başlıklarına göre velilere yayınlayabilmenize olanak sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğrenci, Veli, Öğretmen ve Çalışanlarınız kendilerine özel modüllerin olduğu portala erişim sağlayabilir.

Yıllık yapılmakta ve Öğrenci sayınıza göre değişmektedir. Öğrenci sayısı ile beraber yandaki iletişim formunu kullanarak fiyat isteyin.

Okul Yönetim yazılımının web arayüzü yanı sıra Mobil arayüzüde bulunmakta ve uygulamalar tamamiyle ücretsiz olarak okulunuzun logosuyla beraber mobil mağazalara yüklenmektedir.

Evet programı kullandığınız süre boyunca Ücretsiz Destek vermekteyiz.

Bize Ulaşın

    d41df