ÜYE OL
GİRİŞ YAP

Online Ders Programı Oluşturma

Ders programı oluşturarak planlı bir şekilde Zoom, Microsoft Teams ve Google Meet ile öğrencilerinize özel ders verebilirsiniz.

Ödev Kontrol ve Yönetimi

Özel ders öğrencilerinize ödev gönderebilir ve ödev kontrolü yaparak süreci kusursuzca yönetebilirsiniz.

Görüntülü Ders Planlama

Zoom, Microsoft Teams ve Google Meet görüşme linklerinizi sisteme tanımlayıp ders saatinizde öğrencilerinizin derse katılımlarını sağlayabilirsiniz.

Online Sınav Sistemi

Planladığınız gün ve saatte öğrencilerinize online sınav yapabilirsiniz. Ölçme değerlendirme, analizler ve kazanım bazlı takip sistemi ile doğru sonuçlara dersmatic ile ulaşın.

Etüt Randevu Sistemi

Öğrencilerin Öğretmenlerden randevu almasını sağlayarak etüt görmek istedikleri konu üzerinden eksiklerini tamamlayabilmeleri için olanak sağlayabilirsiniz.

E-Tahsilat sistemi

Ödemelerinizi Elden, Havale ve Online olacak şekilde oluşturarak PayTR, Iyzico ve İstediğiniz Banka sanal posları aracılığıyla tahsil edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğrenci, Veli, Öğretmen ve Yöneticiler kendilerine özel modüllerin olduğu portala erişim sağlayabilir.

Aylık veya Yıllık yapılmakta ve Öğrenci sayınıza göre değişmektedir. Öğrenci sayısı ile beraber yandaki iletişim formunu kullanarak fiyat isteyin.

Size özel https://markaniz.k12.net.tr alan adınıza kurulum yaparak sunucularımızda hazır hale getiriyoruz. Özel Ders Yönetim yazılımının web arayüzü yanı sıra Mobil arayüzüde bulunmakta ve uygulamalar tamamiyle ücretsiz olarak logonuzla beraber mobil mağazalara yüklenmektedir.

Evet programı kullandığınız süre boyunca Ücretsiz Destek vermekteyiz.

Bize Ulaşın

    82448