ÜYE OL
GİRİŞ YAP

Ölçme Değerlendirme

Online olarak veya Kurum içi ve dışı optik kağıt üzerinde yapılan sınavları değerlendirebilir sonuçları öğrencilere yayımlayabilirsiniz.

Ödev Kontrol ve Yönetimi

Öğretmenlerin kendi şubelerine ödev gönderme ve kontrolünü yapabilmesine olanak sağlar.

Devamsızlık & Yoklama

Öğrencilerin günlük devamsızlıklarını toplu bir şekilde kontrollü takip etmenizi ve bildirim göndermenizi sağlar

Online Ödeme & Ön Muhasebe

Öğrenci aidatlarını PayTR, İyzico ve Banka sanal poslarıyla alabilmenize olanak sağlamakla beraber Öğretmen ve Personel maaşlarınıda organize edebilirsiniz.

Öğrenci Kaydı ve Yönetimi

Öğrenci kayıtlarını dönemsel olarak yönetebilme altyapısı ile eğitsel ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılar. Portal içi öğrenci kaydı yapabilme yanı sıra portal dışından kayıt alabileceğiniz mükemmel bir alt yapı.

Etüt Randevu Sistemi

Öğrencilerin Öğretmenlerden randevu almasını sağlayarak etüt almak istedikleri konu üzerinden eksiklerini tamamlayabilmelerine olanak sağlayabilirsiniz.

Anket Sistemi

Öğrenci, Veli, Öğretmen ve Çalışanlarınızın cep telefonlarına tek kullanımlık şifre göndererek Anket yapın.. İstatistiksel sonuçları anında indirin.

Toplu SMS ve Duyuru

Toplu SMS, Duyuru ve Mobil bildirim göndererek iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğrenci, Veli, Öğretmen ve Çalışanlarınız kendilerine özel modüllerin olduğu portala erişim sağlayabilir.

Yıllık yapılmakta ve Öğrenci sayınıza göre değişmektedir. Öğrenci sayısı ile beraber yandaki iletişim formunu kullanarak fiyat isteyin.

Okul Yönetim yazılımının web arayüzü yanı sıra Mobil arayüzüde bulunmakta ve uygulamalar tamamiyle ücretsiz olarak okulunuzun logosuyla beraber mobil mağazalara yüklenmektedir.

Evet programı kullandığınız süre boyunca Ücretsiz Destek vermekteyiz.

Bize Ulaşın

    6d109